Recenze

Zkušenosti těch, kteří procházejí cestou ve vzájemné důvěře a laděním se do rovin poznání Sebe.

Lamat, masérka a terapeutka: Odkaz na její práci

“Hlas Kateřiny doprovázený tóny jejích hudebních nástrojů mě vedl hluboko. Hluboko do mého těla, hluboko do Země, hluboko do minulosti. Podařilo se jí navodit mi stav mírně rozšířeného vědomí, kdy mysl ustupuje do pozadí, tělo měkne a léčivá energie má konečně prostor. Cítila jsem proudění..léčení..pouštění... na všech úrovních..”

Natálie, lektorka jógy: Odkaz na její tvorbu

“Kateřiny terapie jsou velmi hluboké, očistné a transformační. Nejvíce ze všeho oceňuji její osobní přístup, upřímný zájem a snahu maximálně pomoci a to i mezi terapiemi. Sezení provází s jemností, díky které se cítím uvolněně a mohu se tak maximálně otevřít a se vším se svěřit. Její čistý záměr a laskavost mi pomohli objevit a změnit to, co se mi při jiné terapii nikdy nepodařilo. Samotná přítomnost Kateřiny léčí a já doporučuji celým srdcem.❤”

Andrea, klientka/ pacientka: metoda CRQH buněčné rezonance

Symptomy při příchodu: post-covid, stres, nechtěné stresové hubnutí (20 kg za rok), trávicí obtíže, stažení celého těla, strach, nedůvěra. “Zazraky sa deju a spasenie duse. Mam úplně čistú hlavu, vobec ma neboli a nemam ten vnutorny stres. Je zaujimave, ze ked to prejde, clovek si ani nevie spomenut ako mu bolo blbie. Citim velku vdacnost, ze ste mi pomohla.”

Pobyt pro ženy v Polsku, Lucie - účastnice:

“Mala som tú česť vyskúšať si pobyt v Poľsku s Eliškou a Katkou v skrátenej verzii na jednu noc. Čím ďalej sa snažím venovať svoju psychickému a fyzickému zdraviu, tým viac ma začínajú zaujímať jogové a meditačné retreaty, ale som len na začiatku tejto cesty. Na hodine jogy nevydržím meditovať ani 10 minút a nevedela som, či to na mňa nebude príliš. Príliš intenzívne, príliš spirituálne. Pobyt bol však presne taký, akým som ho mať chcela a ešte oveľa prínosnejší, ako som si mohla priať. Program bol bohatý, vyskúšala som a naučila sa nové veci, môžem si z toho ďalej vybrať to, čo ma najviac oslovilo. Zároveň to nebolo vyčerpávajúce, práve naopak, čas nádherne spomalil, inštruktorky nás totiž programom prevádzali s maximálnou jemnosťou. A v momente, keď sme vchádzali do studenej vody v horskom potoku, som mala pocit, že ukľudnenie môjho dychu je pre nich v tento moment tá najdôležitejšia vec na svete a ja som sa cítila videná. Keď myseľ prestala zasahovať a telo bolo kľudné, čas zrazu úplne zastavil, aj keď voda plynula ďalej! Nič podobné som predtým nezažila. Nádherná príroda všade okolo nás a vzájomná podpora. Dostať sa z hlavy do tela je magické, zároveň nie jednoduché v našich rýchlych životoch. Eliška s Katkou pre ženy vytvárajú vhodné prostredie, kde sa stačí len ukázať sama pre seba a odtiaľ sú už veľké zmeny na dosah ruky. ❤❤❤”

Klára - učastnice pobytu:

“Jedním slovem to bylo boží. Eliška s Kateřinou dokázaly vytvořit krásné prostředí uprostřed úžasné přírody, kde jsme se všechny mohly cítit bezpečně. Bylo o nás královský postaráno ať už z hlediska programu, ubytování nebo jídla. A teď to nejdůležitější, co mi pobyt dal. Poslední týdny, měsíce jsem se necítila sama sebou a bojovala jsem s jakýmkoliv propojením, s tím kdo jsem já. Pobyt mi ukázal cesty, jak se k sobě zpátky dostat. Dodal mi neskutečné množství energie a síly tvořit si svět takový jaký chci já. Jsem vděčná sama sobě, že jsem do pobytu šla, že jsem si vědomě na sebe udělala čas a věnovala si péči a Elišce a Kateřině za skvělé průvodkyně.”