Vyhledat

Poruchy příjmu potravy - PPP


Epizoda 63 podcastu Zlatá Transformace je o poruchách příjmu potravy a já bych ráda tomuto tématu věnovala pár řádek zde na svém blogu.S tímto tématem se potýkám celý život a to jak na osobní úrovni, tak také nyní při práci se ženami. Kolegyně, klientky, kamarádky, velmi podobný, opakující se vzorec. A tak jsem se rozhodla vylézt ze své komfortní zóny a podívat se na toto téma poněkud jiným okem, z nadhledu a také osobní zkušenosti, kdy tuto "nemoc" vnímám jako D A R. Skutečnost je opakovatelnou odděleností od Zdroje a je jedno, jestli tuto skutečnost převlečeme za závislost na alkoholu, jídle, nebo sexu. Poruchy příjmu potravy se neprojevují "pouze" anorexií a bulimií, emočním jezením, extrémní štíhlostí či tloušťkou. Mají mnohem hlubší úroveň a dokáží nás o sobě mnohé učit.


Tato epizoda nese téma , které je velmi aktuální, jak pro muže tak pro ženy.

Mnoho let zkušeností s tímto tématem na poli individuálním a také kolektivním, při práci s klienty, se sdílením mnoha žen a při skupinových sezeních si troufám přinést toto téma na stůl.


Jak je spojeno s traumatem?


Jaké nástroje můžeme aplikovat ?


Jak souvisí toto téma s propojeností Já a se Zdroji?


Co na to půsty, fasty a přechody na pránu?

+ osobní zkušenost


Co když je zatím vším "pouhá" touha poznat Boha?


Tyto otázky a mnohem více přináší epizoda o PPP, která je založená na skutečnosti vlastní zkušenosti, příběhu mnohých a hlubinných vhledů z prostorů nevědomých a podvědomých.


Příjemný poslech!


Poruchy příjmu potravy - PPP: https://open.spotify.com/episode/6DySC61NuyaHn9xsT0pulZ?si=ole7WwW3T8a4WSSaa-Hz4Q17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše