Vyhledat

Ceremonie a rituální Kakao


Máme za sebou sobotní ceremonii v Praze v Maitrea - osobní rozvoj, a také spuštěný nový web, kde je láskyplné kakao z Guatemala - Kieth Cacao k dispozici: www.LoveCacao.cz

Ovace jsou na něj skutečně laskavé, tedy neváhej a kakaovou lásku si objednej domů :)


Dnešním záměrem je přinést esenci ze sobotního dopoledne do online prostoru a sdílet něco o ceremonii jako takové. A kde a kdy je případně možno ji znovu prožít :)


Při ceremonii a v rituálním prostoru je vždy důležitý setting a set up. Je tedy nutné naladit se na místo, které je vhodné a podporující pro záměry takové akce a spojit se skutečným záměrem, proč akci pořádat.


Pokud se naladíme na Kakao samotné, ucítíme jeho esenci, vibraci a také potenciál léčení - fyzický, mentální i duševní, duchovní. Říká se, že kakao je medicína Srdce. A tak je to učení veliké.

Kieth říká, že nám medicína kakaa otevírá dveře, ale nekopne nás skrz.

Pracujeme-li na svém vývoji vědomě, dokážeme rozpoznat s jakou jemností a však hloubkou tato rostlinná medicína pracuje. Přináší nám uvědomění, která sedí hluboce v podvědomí a postupně jim dává světlo průchodu.

Zkušenost, která hovoří z mých poznání je taková, zkušenosti mých klientek, které přesahují léčbu medikamenty - fyzická úroveň (například bolestivá menstruace, PMS, výkyvy cyklu), psychická úroveň (přechod z medikamentů na úpravu psychiky na kakao), duchovní (uvědomování určitých vzorců) je důkazem a podhoubím pro kvalitní záměry.


Vrátit se k podstatě, naladit se na krajinu Srdce, prožívat Sebe v plné projevenosti a celistvosti, ozdravit své tělo a ducha. Vydat se na Cestu do svého nitra.. a list pokračuje.

Proč tedy kakaová ceremonie?

Speciální setting a set up, záměr, skutečně podpoří proces otevřít pole pro léčení, uvědomění si a podívat se do koutů své Duše. Do svých stínů i snů plných přání a nechat pracovat Kakao ve své kráse. Záměrem totiž není, či nemělo by být konzumace "produktu", i přesto, že kakao je super potravina a dá se s ní krásně nahradit káva.

Kakao má svého Ducha a je tak tedy nutno k této rostlinné podpůrné medicíně přistupovat.

Proto uctíváme jeho popíjení rituálem, v naladění a přinášíme ceremoniální set up do našich myslí, koutů Bytí a ladíme se také na svá posvátná těla. Ceremonie je Cestou k Sobě a ke svému Vyššímu Já, k naším darům, které vyvěrají z hluboké podstaty.


Na další ceremonii s kakaem se můžeš přihlásit zde: https://zenspace.cz/lekce/223

a na FB událost zde: https://fb.me/e/3b4fyBLDa


3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše