Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
Meditace zDARma
0:00
-25:35

Meditace zDARma

Nalaď se na Zdroje a své Lůno

Krásné pondělí a začátek nového týdne. Dnes k Tobě letí meditace zDARma, sdílím jí na front page podcastu, však jako podcast ji nepovažuji, jelikož bude dostupná pouze zde na stránkách a tedy pro ty z Vás, které si dáte práci sem dojít a dát SUBSCRIBE a to mě moc těší.

Meditaci budu sdílet celý tento týden a bude tématem příspěvků tohoto týdne. Takže když Ti přijde do emailu nový post na blog, vždy ji tam přidám, aby se připomínalo, jak je důležité tvořit si čas pro sebe.

Všechny, které semnou pracujete již znáte mou práci, pro Vás naladit se na meditaci nebude problém. Vítám feedback a můžeš komentovat zde v komentářích.

Pokud cítíš, že chceš ke mě přijít osobně, zde je prosím link.

Kateřina Love - Zlatá Transformace
Jsem Kateřina Love - Rezervujte Session
Kateřina Love - Zlatá Transformace. Inspirace vstoupila do mého života různými způsoby. Žila jsem v Asii, Africe a na unikátních místech Světa, abych inspirovala svou Duši a učila se z odlišných kultur, zvyků a krajin. ​Studovala jsem jógu spirituální školy v Thajsku, kráčela jsem cestu regresní terapie se svou duchovní učitelkou…
Read more
0 Comments
Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
Podcast o transformaci cestou vnitřní i vnější , epizody zahrnují cestování, studium tradiční jógy a myšlenky autorky vyvěrající ze zkušeností práce s regresní terapií.
Inspirativní součástí podcastů jsou hosté a rozhovory s nimi.
Odhalení a sdílení jejich příběhů včetně pozvánky na semináře, jógu, workshopy, retreaty, festivaly a tvoření.