Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
#72 s hostkou Lenka Palatová
0:00
-1:03:38

#72 s hostkou Lenka Palatová

Do této epizody si zvu milou a inspirující ženu a přítelkyni Lenku Palatovou.  

Lenka je hostem Zlaté Transformace již po třetí, společně jsme vytvořili Cestu podcastu v roce 2020 a vřele doporučuji se k epizodám vrátit, poslechnout si souvztažnosti a souvislosti. Jedná se o epizody 10 a 14, které vznikaly v podobném prosincovém období roku 2020. 

S Lenkou se nyní bavíme o tom, kam jsme se za poslední dva roky jako společnost, lidské bytosti, kolektivně i individuálně posunuly. O možnosti otevírání se Nové Cestě a o tom, co vnímáme, že se nyní odehrává. Mluvíme také o multidimenzionalitě, otevření komplexu Srdce a zveme společně na semináře námi vytvořené, Obnova zlatého vedení.  

Lenka přináší vhledy podložené svými letitými zkušenostmi s prací s Krajinou a také se svými klienty, kterým se léta věnuje a v celé komplexnosti pečuje o Sebe, prostory, bytosti, s obrovským přesahem a bezpodmínečnou Láskou a za to ji jsem nesmírně vděčná. 

Lenka: " Natočily jsme rozhovor o tom, jak pozorujeme současné dění. Jak pozorujeme vývoj v posledních letech v rámci živého těla planety, i v rámci našeho Českého území. Mluvíme také o tom, jaké změny se dějí u člověka, zejména v rámci jeho energetického systému. Nyní dochází k velkým proměnám, sbližují se světy projevené a neprojevené, světy žití a nežití. Postupně se zacelují průrvy a rány, které způsobovaly oddělení, uzavírání se do sebe a které prohlubovaly rozdílnosti mezi lidmi, mezery mezi druhy, mezi rasami a mezi národy. Je to proces léčení, proces spojování se s původním životními silami, s pra-silami utvářejícími náš svět, nás samotné i lidstvo jako takové.

Na zemi i v člověku se aktivuje nové světlo a obnovuje se kontakt s pra-silami, s dračími silami.

Je to silné, krásné, po 1000 a 1000 letech válčení a nesouladu, disharmonii a bojů je to zázračný proces plný naděje. Nicméně tento proces má i svá úskalí a tak je třeba hodně osobní jasnosti, hodně vytrvalosti a koncentrovanosti, aby si každý z nás udržel svůj směr a svoji vlastní cestu, neboť proti-síly, kterým vyhovuje stav disharmonie a bojů, mají tendenci celý proces oživování a uzdravování brzdit … A toto brždění může skutečně i někoho, kdo touží po změně a po novém světle zastavit nebo svézt ho, z jejího, z jeho cesty.

Po dlouhých dobách sevření může být pulzace živoucího, nového světla a vibrace probouzejících se životních, dračích sil nezvyklá a nepříjemná.

Proto je dobré vědět, co se děje, co právě probíhá, aby někdo, kdo opravdu touží po oživení, po lásce, po světle a harmonii, po něčem skutečně novém došel k žádoucímu cíli i přes překážky, na které sám sobě narazí.

Toto je náš slunovratový a vánoční dárek pro vás💖🐲."

Děkujeme, že se to děje a přejeme příjemný poslech. 

0 Comments
Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
Podcast o transformaci cestou vnitřní i vnější , epizody zahrnují cestování, studium tradiční jógy a myšlenky autorky vyvěrající ze zkušeností práce s regresní terapií.
Inspirativní součástí podcastů jsou hosté a rozhovory s nimi.
Odhalení a sdílení jejich příběhů včetně pozvánky na semináře, jógu, workshopy, retreaty, festivaly a tvoření.