Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
#67 Duo Smile
0:00
-1:07:12

#67 Duo Smile

Tato epizoda přináší zubní lékařky MUDr. et MDDr. EVA & HANA Luskačovy neboli DUO SMILE.  www.duosmile.cz  

Společně se bavíme o jejich příběhu s přesahem, o tom, jak se s péčí starají o své klienty a s vášní rozvíjí Sebe a svůj potenciál. Nekonečná radost růst, vzdělávat se, inspirovat sebe i ostatní.   

Obě krásné ženy s námi sdílí důležitost prevence a péče o sebe a o své zdraví. Dutina ústní jako zrcadlo našeho zdraví, tato epizoda také přináší tipy, jak se o sebe v rámci prevence starat o ústa, ale také celkově o zdraví skrze stravu, práci s emocemi, myšlenkami. Jak vše se sebou souvisí a o celostním přístupu ke zdraví.   

Sestry s námi také sdílí jejich osobní linku péče o to, jak se stravují, jak pečují o své duševní bohatství a tipy na své inspirace. Jejich zubní klinika Duo Smile s přesahem se nachází v Brně a mimo základní péči, prevenci a zákroky si člověk může užít zubní SPA, které láká nejen tím, že je péče o zuby provedena bez bolesti, ale během zubní hygieny se případně dospat a nechat odpočinout svůj nervový systém na vlnách léčivých frekvencí. 

0 Comments
Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
Podcast o transformaci cestou vnitřní i vnější , epizody zahrnují cestování, studium tradiční jógy a myšlenky autorky vyvěrající ze zkušeností práce s regresní terapií.
Inspirativní součástí podcastů jsou hosté a rozhovory s nimi.
Odhalení a sdílení jejich příběhů včetně pozvánky na semináře, jógu, workshopy, retreaty, festivaly a tvoření.