Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
#62 LASKAvá žena
0:00
-44:02

#62 LASKAvá žena

Tato epizoda vypráví o mnoha úrovních, které jsou součástí prostoru Laskavé Ženy a co je záměrem tohoto prostoru, zároveň hovoří o tématu transformace a změny, která je dostupná jak ženám, tak mužům. Epizoda vítá všechny bytosti, které se rozhodují jít v souladu s plánem své duše a řeší témata přerodu, změny a transformace. Dotýkáme se také tématu vnitřní muž, žena a dítě a nastavení zdravé roviny prožívání Sebe a souladu Já.

Epizoda provází do nitra Ty, které v sobě mohou cítit zmatek či vstoupili již do pole změny, ale stále nevědí, jak uchopit sebe a nemají vhodné nástroje k tomu, aby sami sebe provedli do svého nitra a také ke kvalitnějšímu a laskavějšímu prožívání Sebe. 

Laskavost je téma, které nás učí lásce a to převážně Lásce k Já, pokud se prožíváme v Lásce, jsme schopni tuto vibraci vibrat do okolí a tvořit tak z plného potenciálu kvalitní příběh. 

Lásku nám.

Můžeš se přidat do skupiny Laskavé ženy, (jsi li žena) link zde: https://t.me/+y08PP8XwFo5iMTI0 , pokud chceš a toužíš po průvodci do svého nitra, neváhej se obrátit na mne, www.katerinalove.cz

0 Comments
Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
Podcast o transformaci cestou vnitřní i vnější , epizody zahrnují cestování, studium tradiční jógy a myšlenky autorky vyvěrající ze zkušeností práce s regresní terapií.
Inspirativní součástí podcastů jsou hosté a rozhovory s nimi.
Odhalení a sdílení jejich příběhů včetně pozvánky na semináře, jógu, workshopy, retreaty, festivaly a tvoření.