Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
#54 s hostem Martina Svobodová ZEN SPACE
0:00
-30:47

#54 s hostem Martina Svobodová ZEN SPACE

Tato epizoda Tě provede příběhem Martiny Svobodové, která s námi sdílí svůj příběh, jak z korporátního světa přešla plynule do světa jógy a nyní jako čerstvá maminka se stala zakladatelkou projektu ZEN SPACE. 

Platforma ZEN SPACE, která spojuje lektory a klienty a v budoucích časech také studia. Tato platforma je online portálem a každý klient si zde může najít svého lektora, kterého může navštívit následně na jeho lekcích ve studiu či právě v prostorách online. 

Společně s Martinou se bavíme o platformě a jejích záměrech a vizích. 

Touto epizodou Tě zveme na týden stylů jógy, který proběhne 31.1.-6.2.2022, stojí 99 Kč a během celého týdne si můžeš za stejnou cenu dát praxi až dvakrát denně, vybrat si lektora či různé styly jógy a nechat se unést na vlně týdnu experimentů a poznání a díky tomu si třeba vybrat svého budoucího průvodce, najít si cestu k lekcím online a nebo si najít místo, kam se vydáš na základě inspirace tohoto týdne. Informace ke kurzu týdnu stylů jógy najdeš na www.zenspace.cz.  

Příjemný poslech.

 Podcast najdeš na Anchor, Spotify, Ituness a na Instagramu zlata_transformace. 

0 Comments
Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
Podcast o transformaci cestou vnitřní i vnější , epizody zahrnují cestování, studium tradiční jógy a myšlenky autorky vyvěrající ze zkušeností práce s regresní terapií.
Inspirativní součástí podcastů jsou hosté a rozhovory s nimi.
Odhalení a sdílení jejich příběhů včetně pozvánky na semináře, jógu, workshopy, retreaty, festivaly a tvoření.