Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
#17 Zanzibar vol 2. s hostem Markéta Faustová
0:00
-28:34

#17 Zanzibar vol 2. s hostem Markéta Faustová

V této episodě se dozvíš příbĕh Markétky Faustové, která sdílí svou jógovou cestu, její transformační prožitky, zážitky z cest. 

Dotýkáme se tématu ženství i smrti a také to, proč spolu chystáme transformační jógový pobyt na Zanzibaru. Markéta je krásná a silná bytost, maminka dvou chlapečků, aktivní jogínka, vždy pozitivní, usměvavá, skromná, otevřená a velmi inspirující žena. 

Její příběh je fascinující a její lekce jsou nádechem. Je také zakladatelkou onlile serveru @mojejoga , vřele doporučuji její lekce, které zde najdeš online a také dalších úžasných lektorů, které jsou online a některé i zdarma. Najdeš tam také mou lekci :) 

S Markétkou rozhovor plyne krásně a fluidně, v půl hodinovém rozhovoru se dozvíš zajímavý příběh isnpirativní bytosti s transformativním příběhem. Náš společný jógový pobyt na Zanzibaru bude silný, ženský, ispirativní a takový jaký si ho vytvoříme. Přidáš se k nám? Termín pobytu je 5.4.-14.4.2021, posílej nám zájem o rezervaci na kacectverec@gmail.com či marketafaustova@seznam.cz. Moc se těšíme. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Pokud se chceš vydat do svého nitra a hledáš průvodce, ozvi se mi a projedeme se spolu :) 

Chceš být hostem podcastu? Je Tvá cesta inspirující a transformační, chceš se sdílet? Napiš mi. Najdeš mě na instagramu @zlata_transformace a také můžeš psát na kacectverec@gmail.com

0 Comments
Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
Podcast o transformaci cestou vnitřní i vnější , epizody zahrnují cestování, studium tradiční jógy a myšlenky autorky vyvěrající ze zkušeností práce s regresní terapií.
Inspirativní součástí podcastů jsou hosté a rozhovory s nimi.
Odhalení a sdílení jejich příběhů včetně pozvánky na semináře, jógu, workshopy, retreaty, festivaly a tvoření.