Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
#14 Obnova zlatého vedení k semináři s hostem Lenka Palatová
0:00
-48:16

#14 Obnova zlatého vedení k semináři s hostem Lenka Palatová

Tento díl je pozvánkou k semináři Obnova zlatého vedení, který vede Kateřina Kostková s Lenkou Palatovou, která je také hostem tohoto podcastu a máme tu čest jí mít v našem podcastu již po druhé. 

 S Lenkou jsme se seznamovali v epizodě číslo 10 (doporučuji se k ní vrátit). 

V této epizode se věnujeme semináři a tomu o čem seminář je: 

Obnova zlatého vedení je rozdělena na tři na sebe navazující semináře. 

Pod obnovou zlatého vedení je myšleno obnovením vztahu se sebou, se svou duší... a skrze ní s Životem. 

Součástí toho je odstranění překážek bránících tomu, aby se duše plně rozprostřela do těla, člověk se plně inkarnuje. 

V souladu s tím probíhá aktivace a očista nejen všech základních čaker, ale i čaker nižších a vyšších, zadních i předních. To celé pak umožní aktivaci komplexu Srdce a následně i čakry Moudrosti. 

Díky tomu se jedinec může, bude-li chtít, plně zapojit do proudu Evoluce, být s proudem (ve flow) a s klidem jít svou vlastní cestou. Na semináři prvním se seznámíme s technikami, které podporují spojení duše a těla, umožňují plné rozprostření duše v těle a poté v prostoru a ve společnosti. Znovu objevení vlastních zdrojů a jejich aktivaci což umožní vykročení vlastní Cestou. K tomu nám pomáhají určité techniky, v prvním semináři : 

1) se naladíme na své tělo a napojení do prostoru a také na osu svého Bytí (dolu, nahoru) - poté její rozproudění

 2) metody pro rozprostření se v těle 

3) harmonizace čaker a propojení tělesných i energetických systémů (+ práce s vizualizací a dechem). 

Obnova zlatého vedení je cestou, která aktivuje jednotlivé klíče postupnými dílčími kroky. Druhý i třetí seminář bude provázen doladěním předchozích technik a navázáním technik dalších, které celý proces ukotví a zafixují. Seminář číslo dvě nás provází opakováním technik ze semináře číslo jedna a poté se budeme věnovat napojení a aktivaci i očistě srdečního systému v jeho komplexnosti (pozor, nejedná se pouze! o srdeční čakru). 

Prohloubíme propojení energetických a tělesných systémů a oživíme "zapomenuté" části srdečního systému, včetně Srdce Předků a minulosti a Větrného srdce a srdce budoucnosti. Vytvoříme předpoklady pro regeneraci časových linek i pro naši osobní samostatnost. Seminář číslo tři nás provází opakováním semináře 1 a 2 a poté se budeme věnovat odhalení a aktivaci tzv. čakry moudrosti, která je klíčová k obnově zlatého vedení. Aktivace čakry Moudrosti není závislá pouze na vůli člověka, ale hrají zde i jiné, vyšší síly, síly Evoluce. Nicméně člověk, chce-li jí aktivovat, musí sám o integraci, propojení komplexu Srdce se systémem nohou, břicha a hlavy. 

Právě díky tomu je možné aktivovat čakru Moudrosti... a diky tomu také dojde postupně a jemně k harmonickému napojení sebe sama na ostatní, na Tok Života a proud Evoluce ve větším měřítku. Zmizí překážky. SOULadu, Duše a Člověka Dojde k napojení na Flow, na Tok Života = a k obnově zlatého vedení. Pak je na každém jednotlivci, jak to vše využije v praktickém životě. Veškeré techniky, které v průběhu všech 3 seminářů sdílíme, jsou nástrojem ke každodennosti a kromě aktivací, které proběhnou v průběhu seminářů, si každý odnese tento návod sebou  Podcast se také dotýka soucasne situace a osobni cesty ke spolecne co-existenci. 

------------------------------------------------------------------------------- 

Chceš být hostem podcastu? 

Je Tvůj příběh inspirací, transformací, chceš se s námi sdílet? 

Ozvi se na email kacectverec@gmail.com nebo 

na IG zlata_transformace Podcast najdeš na Spotify, Anchor a itunees. 

0 Comments
Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
Podcast o transformaci cestou vnitřní i vnější , epizody zahrnují cestování, studium tradiční jógy a myšlenky autorky vyvěrající ze zkušeností práce s regresní terapií.
Inspirativní součástí podcastů jsou hosté a rozhovory s nimi.
Odhalení a sdílení jejich příběhů včetně pozvánky na semináře, jógu, workshopy, retreaty, festivaly a tvoření.