Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
#103 Porod je krásný s Kateřinou Plzákovou
0:00
-1:05:30

#103 Porod je krásný s Kateřinou Plzákovou

rozhovor s hostem

Do této epizody podcastu jsem si pozvala Kateřinu Plzákovou z projektu Porod je krásný , Kateřina s námi sdílí svou cestu a to jak se krásné prolíná s tím, co tvoří.

Kateřina mi přišla do cesty přes gravid jógu, potkaly jsme se ve studiu Aloha jóga , její lekce jsou inspirativní, vedou ženy k sobě a k přípravě k porodu skrze hypnoporodní techniky. Kateřiny lekce jsem si velmi oblíbila. Kateřina a její kolegyně skrze projekt Porod je krásný nabízejí předporodní kurzy, mentoring a práci s páry ve skupině či individuálně.

Na jejich stránkách nalezneme relaxační audio nahrávky zdarma pro krásné naladění. Všem těhotným ženám doporučím lekce Kateřiny, které jsou vždy jiné, radostné, svěží a plné inspirace. Lekce jsou prokládány také informacemi a technickými pomůckami, jako např.: vyzkoušet si určité porodní pozice, jak správně dýchat, ukázky pánve či simulace ukázky hlavičky miminka atd.

Tyto sympatické ženy z Porod je krásný vedou kurzy přípravy nejen v českém jazyce, ale také v anglickém.

Přeji příjemný poslech

0 Comments
Kateřina Love - Zlatá Transformace
Zlatá Transformace
Podcast o transformaci cestou vnitřní i vnější , epizody zahrnují cestování, studium tradiční jógy a myšlenky autorky vyvěrající ze zkušeností práce s regresní terapií.
Inspirativní součástí podcastů jsou hosté a rozhovory s nimi.
Odhalení a sdílení jejich příběhů včetně pozvánky na semináře, jógu, workshopy, retreaty, festivaly a tvoření.