top of page
Title image.PNG

Knihu můžete zakoupit zasláním 299 Kč 

na účet

1713875012/3030

Jako zprávu pro příjemce nezapomeňte uvést Váš e-mail, ať Vám můžeme knihu zaslat.

Proč se dozvědět o mém tématu

Osobní cesta je rozvoj. Osobní praxe = cesta. Tato kniha Vám ukáže Vaši cestu, ne mou, ne někoho jiného. Vaši. Tato kniha není manuálem, jak cvičit, jaké techniky, jaký styl atd. Tipy se jistě dozvíte. Převážně půjde o to najít cestu Vaši. K tomu Vám pomůže cesta vlastní praxí. Samozřejmě se k vlastní praxi můžete dostat kdykoliv během dne. Já shledávám nejsilnější ranní praxi, zahájení dne v jistém naladění. V knize se dozvíte, jak si vybudovat rutinu, rituál, disciplínu, budu směřovat k ranní praxi, ale praktikovat můžete, kdykoliv Vás to napadne. Kdykoliv to bude vyhovovat Vám.

 

Ranní praxe je součást zdravě funkčního dne, klíč na život (dle mých slov), bez ranní praxe je každý den úplně jiný. Ranní praxe nás naladí na sebe, uvolní, přinese nám neuvěřitelný pocit správnosti, svobody. Pakliže nás trápí fyzické problémy –časem zmizí. Mentální – časem je pochopíme. Psychické – časem se zahojí.

 

Klíčem, jak začít spokojený den je praxe, na chvíli se zpomalit a vidět věci z jiné perspektivy, vědomě.

 

Ranní praxe není slovem jóga, ranní praxe je cesta. Vědomá / duchovní, fyzická, mentální. Je nezbytně nutná pro každodenní zdraví přístup k životu. Není nutné začít s vysokými cíli. Není nutné drtit osobní praxi dvě hodiny denně. Nezapomínejte, je to pouze pro Vás. Pro Vaši cestu. Kdyby Vaše osobní praxe trvala každé ráno 10 minut, je to osobní praxe, Vaše praxe. Vaše cesta.

 

Já Vám chci ukázat, proč si vybudovat tuto praxi, rutinu, rituál, který Vám může pomoci jít životem snadněji. Nezáleží, jaká sestava (asány, techniky) to bude, kolik času tomu budete věnovat. Důležité je, abyste v tom našli sebe. Mým cílem je Vám ukázat cestu praxe, jako Vaši vlastní cestu. Věřte tomu, od toho se bude odvíjet, jakákoliv Vaše další cesta. Cesta jógy Vám pomůže cestou životem. Ráda Vám předám rady a tipy, jak najít svou vlastní cestu. Která vyhovuje Vám, která s Vámi rezonuje. Na kterou máte čas a chuť Vy. Cílem je vytvořit rutinu, kterou budete dělat, protože chcete. Budete vstávat s nadšením, že můžete vyskočit a jít si stoupnout na svou podložku. Budete milovat svou vlastní praxi / svou vlastní cestu. Pakliže opravdu rána nejsou „Vaše“, samozřejmě si můžete zvolit praxi v jakoukoliv dobu během dne. Vše aplikujte, jak cítíte Vy sami. Rána jsou vhodná pro nastartování kvalitního dne. Speciálně pakli-že pracujete hodně, jistě časem oceníte mé rady. Uvolňující jóga či meditace před spaním je také krásnou praxí.

 

Možná máte na mysli: „chtěl/a bych být štíhlejší, pružnější, vypadat tak či onak“, to je velmi prvotní a povrchní přístup a věřte i ten se dostaví / změní. Ovšem na ten se nesoustřeďme, soustřeďme se na cestu, na naši cestu –jakmile stojíme pevně na svých vlastních nohách, přijde vše další...zdraví, vzhled, štěstí, prosperita, atd., vše se tvoří přirozeně. Prvně, jde o to najít cestu. Velmi pozvolna, jemně, krok po kroku. Nutno podotknout, že léčení skrze jógu je velmi pomalé proto velmi léčivé. Vše má svůj správný čas. Na fyzickém stupni budete na počátku své praxe vnímat výsledky velmi rychle –ty drobné. Budete flexibilnější, veselejší, čistší. Na duchovním to chvilku potrvá. Ovšem jen ten, kdo vytrvá, ten někam dojde. Cílem není mít cíl. Cíl je cesta, cesta je cíl. Zaměřme se na cestu. Já Vám ukáži, jak na to.

bottom of page